Firma „Tymos” jest jednym z czołowych polskich producentów bibuły marszczonej, gładkiej oraz alukrep.

Zajmujemy się także konfekcjonowaniem tego sztandarowego towaru jakim jest bibuła w różnego rodzaju asortyment.

Dzięki doświadczeniu jakie zdobyliśmy podczas kilkuletniego już istnienia na ryku proponujemy Państwu produkty, które odznaczają się nie tylko dobrą jakością ale także konkurencyjną ceną. O produkcji bibuły wiemy praktycznie wszystko! To właśnie dlatego oferujemy Państwu tak wyspecjalizowany asortyment.

Dlaczego warto nam zaufać?

  • Oferowane przez nas produkty odznaczają się wysoką jakością wykonania. Konsekwentnie stosujemy się do wszystkich wytyczonych norm jakościowych.
  • Zdajemy sobie sprawę z tego, że głównym odbiorcą końcowym naszych produktów są dzieci w związku z tym oferujemy Państwu produkty  bezpieczne dla zdrowia.
  • Specjalizujemy się w produkcji bibuły ponieważ na tym znamy się najlepiej. Oferujemy Państwu zatem produkty, które doskonaliliśmy podczas kilkuletniej już obecności na rynku.
  • Najwyższa jakość za konkurencyjną cenę – staramy się dotrzeć ze swoją ofertą, do wszystkich tych, którzy potrzebują dobrych jakościowo wyrobów, które posiadamy w naszej ofercie. Dlatego też swoją politykę cenową prowadzimy tak, aby móc zaproponować Państwu doskonałe połączenie jakości oraz ceny.
  • Stała dostępność produktów – posiadamy obszerny magazyn, w którym znajdują się oferowane przez nas produkty. Wszystkie produkty są zatem dostępne „od ręki”.
  • Krótkie terminy realizacji dostaw – w związku z tym, że większość naszych produktów oferowanych jest „od ręki” gwarantujemy Państwu szybką realizację zamówienia.
  • Nasi klienci są dla nas najważniejsi! Dlatego też pragniemy nawiązać  z Państwem długotrwałe relacje partnerskie, które przyniosą korzyści obu stronom. Naszym głównym celem jest Twoja satysfakcja ciągle zatem dążymy do rozwoju i polepszania naszej oferty.